+48 95 760 34 29

O firmie

działamy od 1986
od 1986 roku

Zakład stolarski Dobrucki

1. Produkcja okien i drzwi oraz biura; 2. Produkcja mebli; 3. Produkcja schodów; 4. Hala przygotowania materiału, klejenia oraz pozostały park maszynowy.

Dołożyliśmy na przełomie lat wielu starań, aby nasze produkty nie tylko zadowalały naszych klientów ale też spełniały najwyższe normy. Udana ekspansja na rynki zachodnioeuropejskie zobligowała nas do wdrożenia tam obowiązujących surowych norm odnośnie stolarki budowlanej wiele lat wcześniej, niż normy te zaczęły obowiązywać w Polsce. Dlatego od wielu już lat stosujemy markowe komponenty (okucia, farby, lakiery) których jakość potwierdzają certyfikaty.

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001, zaś w 2003 roku zostaliśmy uhonorowani przez władze naszego miasta nagrodą "Złotego Dębu" jako najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwo. W 2011 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Starosty Powiatu Myśliborskiego "Złoty Żagiel 2011" za wdrażanie nowoczesnych technologii, za prężny rozwój firmy oraz wysoką jakość wyrobów.

co nas wyróżnia

Fakty o firmie

Przez lata nieustannie rozwijamy naszą firmę, inwestując zarówno w podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, jak i w rozwój nowoczesnych technologii. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji naszych klientów oraz sprostanie najwyższym standardom jakości.

 • mówimy w 3 językach (polski, niemiecki, angielski)
 • zespół ponad 60 współpracowników
 • własna flota transportowa
 • doświadczone zespoły montażowe
 • montowaliśmy swoje produkty w każdym kraju Europy zachodniej
 • rodzinna, dwupokoleniowa firma
 • specjalizujemy się w renowacji zabytkowych elementów drewnianych
 • szeroki asortyment produkcji: okna, drzwi, schody, meble, aranżacje wnętrz
 • komputerowe projektowanie schodów i mebli
 • wykorzystujemy technologię CNC w produkcji
 • wspieramy ochronę środowiska poprzez korzystanie z fotowoltaiki
 • używamy komponentów renomowanych marek
 • oferujemy niezobowiązujący pomiar u klienta wraz z ofertą cenową
w sercu rodzinnej firmy

Nasz zespół

Dyplomowany mistrz stolarski z ponad 50-cio letnim stażem zawodowym, całe życie zawodowe związany ze stolarstwem. W 1986 roku porzucił etat w państwowej firmie, by rozpocząć swoją własną działalność. Początki były skromne, ale ciężką pracą doprowadził firmę do jej obecnego kształtu i renomy. Obecnie emerytowany, większość obowiązków przekazał młodszemu pokoleniu.
Kazimierz Dobrucki Założyciel firmy, szef senior
Inżynier technologii drewna z wykształcenia, od początku firmy brał udział w jej rozwoju. Obecnie jego domeną, poza zarządzaniem firmą jest zaangażowanie w kontakt z klientami, pomiary u klienta, negocjacje itp. Prywatnie miłośnik podróży i sportu (ma za sobą kilka maratonów i półmaratonów, uprawia sporty zimowe).
Janusz Dobrucki Współwłaściciel
Z wykształcenia ekonomista, po zakończeniu studiów zasilił rodzinną firmę wnosząc swoją wizję i zaangażowanie. Odpowiedzialny w dużej mierze za pomiary u klientów i kontakt z nimi. Nadzoruje realizację terminów i planowanie produkcji. Miłośnik sportów motorowych, przez kilka lat realizował się jako amatorski kierowca rajdowy.
Leszek Dobrucki Współwłaściciel
Z domu Dobrucka, absolwentka zarządzania administracją. Pełni nadzór nad kilkunastoosobowym biurem. Dba, by klienci otrzymali odpowiedzi na przesłane zapytania, planuje wyjazdy zespołów montażowych, jest twarzą firmy dla każdego, kto do nas zawita Uwielbia podróże z rodziną oraz sport (regularnie biega).
Joanna Woźnica Administrator biura
Nasz fachowiec od kalkulacji i wycen, z doświadczeniem wielu lat pracy wśród klientów niemieckojęzycznych. Staranny i dokładny. Prywatnie miłośnik majsterkowania i spędzania czasu z rodziną.
Robert Burchot Dział kalkulacji