+48 95 760 34 29

Okna plastikowe

Nowoczesność i trwałość
Jakość na lata

Okna plastikowe

Jako jeden z wiodących przedstawicieli w regionie pogranicza oferujemy Państwu okna plastikowe na profilu renomowanej firmy VEKA, która jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium w Europie, obecnym na rynku od 1997 roku. Oferowane przez nas ekologiczne, energooszczędne okna i drzwi wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wysokie normy jakościowe producenta gwarantują, iż okna które trafiają do Państwa domów poddawane są szczegółowym testom w renomowanych jednostkach badawczych, w których uzyskują wyniki znacznie przewyższające branżowe minima i rynkowe standardy. Gwarantuje to ich niezawodność i unikalną jakość, którą dodatkowo potwierdzają wielokrotnie zdobywane nagrody, w tym godło „Jakość Roku” i odznaczenie „Laur Klienta”

Naszą ofertę tworzą wszystkie niemal produkty systemu VEKA:

Akcesoria dodatkowe, takie jak: systemy wentylacji, rolety i systemy zabezpieczeń dodatkowo podnoszą funkcjonalność naszych produktów. Najszersza na rynku 44-barwna paleta kolorów pozwala wybrać energooszczędne okna PCV, które idealnie wpasują się w estetykę wnętrza i elewacji. Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta oraz energooszczędny montaż wykonywany przez własne, doświadczone ekipy.

System okienny VEKA Premium - dostępne profile

V90+
Okna V90+ to wysoce energooszczędny, najwyższej jakości produkt nowej generacji spełniający wszelkie wymagania współczesnych architektów oraz inwestorów indywidualnych.
V70 Optimal Black
Okno V70 Optimal Black stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, energooszczędności, a także wyjątkowej trwałości produktu.
VR70
Okna VR70 to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.
VS70
Okna VS70 spełnią oczekiwania klientów, którzy cenią w architekturze harmonijne kształty. Najwyższej jakości profil, okucie, oszklenia oraz nowoczesna linia.
VP70
Okna VP70 to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.
VE60
Okna VE60 dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystywaniu wyłącznie koloru białego, stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny.
VP70 MD
Okna w systemie MD ze skrzydłem prostym.
VR70 MD
Okna w systemie MD ze skrzydłem półzlicowanym.
Przykładowe realizacje

Okna plastikowe

Zobacz wszystkie realizacje